
€176.96
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.75mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.50mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 2.92mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 4.34mm |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.71mm |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | JE |