| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 108.71mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 4.280in |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 0.200in |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 0.200in |
| Ringset - Top Type | DMK |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564240514 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 53,00mm |
| Lengte verpakking | 263,00mm |
| Gewicht verpakking | 530.00g |
| Verpakking Breedte | 132,00mm |