
€40.55
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97.61mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.97mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 4.75mm |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.59mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 4.57mm |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.59mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 4.57mm |
| Ringset - Top Type | IMH |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |