| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 105.79mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 4.76mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 4.83mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.59mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 4.52mm |
| Ringset - Tweede type | DPE |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.59mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 4.93mm |
| Ringset - Top Type | DMB |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564228802 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |