| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.80mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.25mm |
| Ringset - Olietype | CNF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 3.71mm |
| Ringset - Tweede type | DPE |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.40mm |
| Ringset - Top Type | CNS |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564224750 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 46,00mm |
| Lengte verpakking | 179,00mm |
| Gewicht verpakking | 154.00g |
| Verpakking Breedte | 365,00mm |