| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.51mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.80mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 2.92mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 3.43mm |
| Ringset - Tweede type | IUA |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.12mm |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564226327 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |