| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 82.30mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.0mm |
| Ringset - Olietype | CNS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.5mm |
| Ringset - Tweede type | IUM |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.2mm |
| Ringset - Top Type | CNS |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564227263 |
| Afbeelding Info | These images are representative |