| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 81.00mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.0mm |
| Ringset - Olietype | CNS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.5mm |
| Ringset - Tweede type | IFM |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.2mm |
| Ringset - Top Type | CNS |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564230591 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 30,00mm |
| Lengte verpakking | 132,00mm |
| Gewicht verpakking | 34.00g |
| Verpakking Breedte | 127,00mm |