| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564227058 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 27,00mm |
| Lengte verpakking | 134,00mm |
| Gewicht verpakking | 58.00g |
| Verpakking Breedte | 128,00mm |