| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 95.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.5mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.2mm |
| Ringset - Tweede type | IFM |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.2mm |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564225597 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 45,00mm |
| Lengte verpakking | 138,00mm |
| Gewicht verpakking | 170.00g |
| Verpakking Breedte | 283,00mm |