| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | Chrome Silicon |
| Maximale pin diameter | .063in |
| Maximale pin diameter Alt | 196088mm |
| Minimum pin diameter | 0.772in |
| Minimum pin diameter Alt | 193548mm |
| Dikte | 0.762in |
| pa_type | Wire Lock |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564006608 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 3,00mm |
| Lengte verpakking | 88,00mm |
| Gewicht verpakking | 10.00g |
| Verpakking Breedte | 56,00mm |