| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | Chrome Silicon |
| Maximale pin diameter | .042in |
| Maximale pin diameter Alt | 255270mm |
| Minimum pin diameter | 1.005in |
| Minimum pin diameter Alt | 248920mm |
| Dikte | 0.980in |
| pa_type | Wire Lock |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564006264 |
| Afbeelding Info | These images are representative |