| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 52.07mm |
| Type materiaal | H13 Tool Steel Alloy |
| Buitendiameter | 20.62mm |
| Wanddikte | 3.30mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564008701 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |