| Gewicht | 0.113 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.500in |
| Type materiaal | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Buitendiameter | .827in |
| Buitendiameter Alt | 21.0058mm |
| Serie | 93 Series |
| Wanddikte | 0.170in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564005847 |
| Afbeelding Info | These images are representative |