
€38.90
| Gewicht | 0.074 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.050in |
| Type materiaal | 52100 High Carbon Steel, Through Hardened |
| Buitendiameter | .866in |
| Buitendiameter Alt | 21.9964mm |
| Serie | 52 Series |
| Wanddikte | 0.120in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |