| Gewicht | 0.15 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Lengte | 74.42mm |
| Zuigerpen Diameter | 25.15mm |
| Wanddikte | 3.81mm |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564006738 |
| Afbeelding Info | These images are representative |