| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Lengte | 74.93mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.54mm |
| Wanddikte | 5.08mm |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564007599 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 28,00mm |
| Lengte verpakking | 86,00mm |
| Gewicht verpakking | 164.00g |
| Verpakking Breedte | 27,00mm |