
€43.83
| Gewicht | 0.15 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.750in |
| Type materiaal | 52100 High Carbon Steel, Through Hardened |
| Buitendiameter | .927in |
| Buitendiameter Alt | 23.5458mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.54mm |
| Serie | 52 Series |
| Wanddikte | 0.180in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |