| Gewicht | 0.106 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.250in |
| Type materiaal | 5115 Low Carbon/Case-Hardened Steel |
| Buitendiameter | .927in |
| Buitendiameter Alt | 23.5458mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.54mm |
| Serie | 51 Series |
| Wanddikte | 0.150in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564006868 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 26,00mm |
| Lengte verpakking | 89,00mm |
| Gewicht verpakking | 106.00g |
| Verpakking Breedte | 59,00mm |