| Gewicht | 0.123 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Sharp |
| Lengte | 2.750in |
| Type materiaal | 5115 Low Carbon/Case-Hardened Steel |
| Buitendiameter | .912in |
| Buitendiameter Alt | 23.1648mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.16mm |
| Serie | 51 Series |
| Wanddikte | 0.140in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564007292 |
| Afbeelding Info | These images are representative |