| Gewicht | 0.067 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.250in |
| Type materiaal | 52100 High Carbon Steel, Through Hardened |
| Buitendiameter | .669in |
| Buitendiameter Alt | 16.9926mm |
| Zuigerpen Diameter | 17.00mm |
| Serie | 52 Series |
| Wanddikte | 0.140in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |