| Gewicht | 0.019 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Sharp |
| Lengte | 1.908in |
| Type materiaal | 5115 Low Carbon/Case-Hardened Steel |
| Buitendiameter | .490in |
| Buitendiameter Alt | 12.4460mm |
| Zuigerpen Diameter | 12.45mm |
| Serie | 51 Series |
| Wanddikte | 0.060in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |