| Gewicht | 0.083 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | USA |
| Type rand | Sharp |
| Lengte | 2.500in |
| Type materiaal | 52100 High Carbon Steel, Through Hardened |
| Buitendiameter | .812in |
| Buitendiameter Alt | 20.6248mm |
| Serie | 52 Series |
| Wanddikte | 0.120in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564005717 |
| Afbeelding Info | These images are representative |