| Gewicht | 0.113 kg |
|---|---|
| Type gebouw | Build to Stock |
| Coating | None |
| Type rand | Chamfered |
| GTIN | 00193564007377 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 2.250in |
| Type materiaal | 52100 High Carbon Steel Through Hardened |
| Buitendiameter | .927in |
| Buitendiameter Alt | 23.5458mm |
| Serie | 52 Series |
| Wanddikte | 0.170in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |