| Gewicht | 0.065 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.050in |
| Type materiaal | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Buitendiameter | .708in |
| Buitendiameter Alt | 17.9832mm |
| Serie | 93 Series |
| Wanddikte | 0.140in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 17,00mm |
| Lengte verpakking | 62,00mm |
| Gewicht verpakking | 64.00g |
| Verpakking Breedte | 21,00mm |