
€44.50
| Gewicht | 0.042 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.050in |
| Type materiaal | 52100 High Carbon Steel, Through Hardened |
| Buitendiameter | .591in |
| Buitendiameter Alt | 15.0114mm |
| Serie | 52 Series |
| Wanddikte | 0.100in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |