
€26.57
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Axiale hoogte | 2.8mm |
| Boring - Werkelijk | 3.405in |
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 86.50mm |
| Coating | Nitrite |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | Carbon Steel |
| Radiale breedte | 0.128in |
| Vorm | Flexvent |
| pa_type | CNF |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |