
€1,120.73
| Gewicht | 0.127 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 67.50mm |
| Boring - Overmaat | +2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 637cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564221162 |
| Afbeelding Info | These images are representative |