| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564004963 |
| Merk | JE |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Boring - Standaard | 80.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with hollow top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 2HC-11631-00-00 |
| Land van herkomst | USA |
| Piston Ring Part # | JE-XGN8000 |
| Piston Pin Part # | JE-748-2050-16-93C |
| Circlip Part # | JE-748-050-MW |