| Gewicht | 0.338 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 37.10mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.75-mm |
| Volume koepel | -20.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3228 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564036599 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 131,00mm |
| Lengte verpakking | 742,00mm |
| Gewicht verpakking | 4224.00g |
| Verpakking Breedte | 323,00mm |