| Gewicht | 0.326 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | Std. mm |
| Compressie Hoogte | 37.10mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.75-mm |
| Volume koepel | -19.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3189 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564044617 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 179,00mm |
| Lengte verpakking | 336,00mm |
| Gewicht verpakking | 3984.00g |
| Verpakking Breedte | 330,00mm |