| Gewicht | 0.328 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 34.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.55-mm |
| Volume koepel | -27.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3307 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564005557 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 178,00mm |
| Lengte verpakking | 332,00mm |
| Gewicht verpakking | 3826.00g |
| Verpakking Breedte | 328,00mm |