| Gewicht | 0.311 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Volume koepel | 8.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3209 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564030245 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 178,00mm |
| Lengte verpakking | 331,00mm |
| Gewicht verpakking | 2058.00g |
| Verpakking Breedte | 328,00mm |