| Gewicht | 0.307 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | Std. mm |
| Compressie Hoogte | 32.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Volume koepel | 9.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3189 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564041005 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |