| Gewicht | 0.296 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.39mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Dekruimte | 0.46-mm |
| Volume koepel | -17.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3228 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564216540 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |