| Gewicht | 0.285 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -8.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3287 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564216403 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 302,00mm |
| Lengte verpakking | 334,00mm |
| Gewicht verpakking | 1930.00g |
| Verpakking Breedte | 296,00mm |