| Gewicht | 0.294 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.6:1 |
| Volume koepel | -7.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3268 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564005403 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 273,00mm |
| Gewicht verpakking | 1936.00g |
| Verpakking Breedte | 151,00mm |