| Gewicht | 0.287 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Volume koepel | -15.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3268 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031792 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 276,00mm |
| Gewicht verpakking | 1926.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |