| Gewicht | 0.258 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.81mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.2:1 |
| Dekruimte | 0.21mm |
| Volume koepel | -19.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3268 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564216281 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |