| Gewicht | 0.287 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -26.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3250 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031785 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |