| Gewicht | 0.286 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.59mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Dekruimte | 0.01-mm |
| Volume koepel | -7.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3287 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564044655 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 269,00mm |
| Gewicht verpakking | 1940.00g |
| Verpakking Breedte | 152,00mm |