| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -8.1cc |
| Hoofdvolume | 9.5:1 |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1004-3268 |
| Lengte stang | 144.00mm |
| Type rok | FSR |
| Beroerte | 92.80mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564216434 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 278,00mm |
| Gewicht verpakking | 2038.00g |
| Verpakking Breedte | 148,00mm |