| Boring - Werkelijk | 82.00mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.54mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Dekruimte | 0.14-mm |
| Volume koepel | -3.9cc |
| Hoofdvolume | 9.5:1 |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1004-3228 |
| Lengte stang | 144.00mm |
| Type rok | FSR |
| Beroerte | 86.40mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564216236 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 274,00mm |
| Gewicht verpakking | 2130.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |