| Gewicht | 0.291 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.75mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.25-mm |
| Volume koepel | -16.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3287 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564044969 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |