| Gewicht | 0.497 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 42.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Volume koepel | 17.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 26.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3957 |
| Beroerte | 95.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564041104 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |