| Gewicht | 0.33 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 34.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0:1 |
| Volume koepel | -20.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3405 |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215925 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |