| Gewicht | 0.334 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 34.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -8.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3405 |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564005427 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 181,00mm |
| Lengte verpakking | 329,00mm |
| Gewicht verpakking | 3904.00g |
| Verpakking Breedte | 356,00mm |