| Gewicht | 0.33 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 34.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -7.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3386 |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564032034 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 179,00mm |
| Lengte verpakking | 331,00mm |
| Gewicht verpakking | 3906.00g |
| Verpakking Breedte | 330,00mm |