| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 |
| Dekruimte | 0.76-mm |
| Volume koepel | 6.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3209 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564030269 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 272,00mm |
| Gewicht verpakking | 1864.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |