| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 31.20mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Dekruimte | 0.15-mm |
| Volume koepel | -11.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3250 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031983 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |